Rūdolfs organic Pavasara disku golfa čempionāts bērniem 2023

Image
bc


Disku golfs Latvijā kļūst arvien populārāks un pieejamāks. Vietas sacensībās tiek izķertas ātri un visās divīzijās spēlētāju skaits ir pieaudzis.
Tomēr, lai varētu mūsu sportā vairāk iesaistīt jaunatni, LATVIJAS DISKU GOLFA FEDERĀCIJA pirmo reizi organizē “Rūdolfs organic Pavasara disku golfa čempionāts bērniem 2023”.
Šīs sacensības būs draudzīgas tieši tiem bērniem, kas nejūtas tik pārliecinoši lielajās trasēs, jo čempionāts norisināsies 27.maijā, Kokmuiža Latvijas kauss 2.posms laikā, UFOgolf mazajā 10 grozu trasē. Tiks spēlēti 2 apļi un fināla aplis. Dalība sacensībās būs bez maksas.
Reģistrēties sacensībām varēs jebkurš bērns, līdz 15 gadus vecs (ieskaitot) un kuram DGM reitings nav augstāks par 800.
Reģistrēties var caur DGM platformu
https://discgolfmetrix.com/2529064 vai rakstot rudolfssadrins@gmail.com vai uz vietas sacensību dienā, bet vietu skaits sacensībās ir 40, tādēļ iesakam to darīt laicīgi.
Sacensību nolikumā atradīsiet pārējos dalības nosacījumus, bet ļoti ceram, ka šāds bērniem draudzīgs vienas dienas formāts arī esošajiem disku golfa spēlētājiem dos iespēju uz sacensībām atvest savu mazo brāli, māsu, krustbērnu vai kaimiņa puiku, kas pazīst disku golfu, ir turējis rokās disku un kaut nedaudz zina spēles noteikumus.
Visiem dalībniekiem dāvaniņa no mūsu atbalstītāja Rūdolfs organic un bezmaksas LDGF licence 2023.gadam.